Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Head Hydrosorb Comfort 1P

8,00 €

Soovituslik müügihind

6,40 € Säästa 20 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 2,10
Kamm: ei
Tootjakood: 285313-BK
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Head Hydrosorb Comfort 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 5,90 €
6,40 € Head Hydrosorb Comfort 1P
    ST15995
Premium Tennis Overgrip - Head Hydrosorb Comfort (1 tk) - must Tõstke oma tennisemängu...rohkem

Premium Tennis Overgrip - Head Hydrosorb Comfort (1 tk) - must

Tõstke oma tennisemängu järgmisele tasemele klassikalise musta värvi Head Hydrosorb Comfort Overgripiga. See pakub mitte ainult stiilset välimust väljakul, vaid ka märkimisväärset mugavust, suurepärast haarduvust ja vibratsiooni summutavaid omadusi.

Uuenduslik disain õhuringluse ja mugavuse tagamiseks

Head Hydrosorb Comfort Overgripil on kahe sisemise kanaliga nutikas disain, mis tagab suurepärase õhuringluse. See ainulaadne struktuur soodustab mugavust kõrge intensiivsusega mängude ajal, hoides käsi jahedana ja kuivana.

Suurepärane haarduvus koos märgade taldrikute kleepuvusega

Overgripil on kleepuv elastomeerne pind, mis kindlustab efektiivse reketi käsitsemise. Märg kleepuvus tagab, et isegi kõige intensiivsema mängu korral säilib kindel haare, mis aitab kaasa täpsusele ja kontrollile iga löögi ajal.

Tõhustatud vibratsiooni summutamine paksema materjaliga

Paksem, 2,10 mm sünteetilisest materjalist valmistatud overgrip parandab märkimisväärselt vibratsiooni summutamist, andes lisamugavust ning vähendades käele ja randmele langevat koormust.

Toote number: ST15995
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 285313-BK
Kolor: Must
Põhivärv: must
Mähise paksus: 2,10
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.