Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Head Hydrosorb 1P

8,00 €

Soovituslik müügihind

6,40 € Säästa 20 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 2,00
Kamm: jah
Tootjakood: 285014-WHBK
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip Head Hydrosorb 1P
Head Hydrosorb 1P
Põhigrip Head Hydrosorb 1P
Head Hydrosorb 1P
Põhigrip Head Hydrosorb 1P
Head Hydrosorb 1P
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Head Hydrosorb 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 5,90 €
6,40 € Head Hydrosorb 1P
    ST15991
Head Hydrosorb White Tennis Grip - erakordne mugavus ja võrratu haardumine Avastage...rohkem

Head Hydrosorb White Tennis Grip - erakordne mugavus ja võrratu haardumine

Avastage tipptasemel spordivarustuse jõudlust Head Hydrosorb White 1P tennisegripiga. See on suunatud konkurentsivõimelistele mängijatele, kes otsivad parandatud reketi haarduvust ja maksimaalset mängukvaliteeti.

Suurepärane disain

Selle tennisegripil on uuenduslik konstruktsioon kahe sisemise õhukanaliga. Need nutikalt integreeritud kanalid lubavad õhul vabalt ringelda, pakkudes täiustatud mugavust ja vähendades higistamisest tingitud libisemist intensiivsetes mängudes.

Erakordne haare

Tennisekäepideme pinda katab kõrge libisemisvastase võimega elastomeer, mis loob kleepuva mängupinna. See tagab suurepärase haardumisvõime, võimaldades teil oma lööki täiustada ka kõige märjemates oludes.

Vastupidav materjal

See sünteetilisest materjalist valmistatud tennisegrip on tuntud oma suure vastupidavuse poolest. See on loodud kestma ka kõige intensiivsemas kasutuses, säilitades oma algse tekstuuri ja haardeomadused pikaks ajaks.

Toote number: ST15991
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 285014-WH, 285014-WHBK
Kolor: Valge
Põhivärv: valge
Mähise paksus: 2,00
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.