Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Gamma Ultra Cushion Contour 1P

7,90 €
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Tootjakood: AHTNC-10
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Gamma Ultra Cushion Contour 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 7,40 €
7,90 € Gamma Ultra Cushion Contour 1P
    ST15979
Gamma Ultra Cushion Contour Grip – ülim tennise overgrip Parandage oma mängu Gamma Ultra...rohkem

Gamma Ultra Cushion Contour Grip – ülim tennise overgrip

Parandage oma mängu Gamma Ultra Cushion Contour Grip 1P Black abil. See tippklassi tennise overgrip on valmistatud Gamma poolt, mis on tuntud kui ülemaailmne liider tennisevarustuse tootmises, tagades seega ületamatu kvaliteedi ja jõudluse.

Suurepärane mugavus ja vastupidavus

See overgrip on loodud vastupidavast ja kulumiskindlast materjalist, pakkudes märkimisväärset mugavust juba esimesest kasutuskorrast. See on hoolikalt disainitud, et parandada teie haaret, võimaldades suuremat kontrolli ja täpsust igal löögil. Lisaks imab see suurepäraselt niiskust, hoides käed kuivana ja haarde kindlana intensiivsete mängude ajal.

Suurepärane niiskusjuhtimine

Ultra Cushion Contour Grip on varustatud tihedalt perforeeritud funktsioonidega, mis juhivad tõhusalt higi teie kätelt eemale. See tagab mitte ainult maksimaalse mängumugavuse, vaid pikendab ka käepideme eluiga.

Täiustatud haare ja mugavus

Erakordne õmblus käepideme keskel toetab oluliselt teie haaret, tagades, et reket püsib täpselt seal, kus soovite. See täiendav detail tugevdab haaret, vältides soovimatut väändumist ja nihkumist mängu ajal.

Toote number: ST15979
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: AHTNC-10
Kolor: Must
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.