Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Gamma Hi-Tech Gel Grip 1P

9,90 €
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 2,20
Kamm: jah
Tootjakood: AHTGL-00
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
1 tk.

Gamma Hi-Tech Gel Grip 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 9,40 €
9,90 € Gamma Hi-Tech Gel Grip 1P
    ST15960
Gamma Hi-Tech geelkäepide - must Kogege spordivarustuse funktsionaalsuse järgmist taset Gamma...rohkem

Gamma Hi-Tech geelkäepide - must

Kogege spordivarustuse funktsionaalsuse järgmist taset Gamma Hi-Tech Gel Gripiga. See ühes tükis pakendatud keerukas must käepide paistab oma kategoorias silma, tagades kindla ja mugava mängimise.

Suurepärane vibratsiooni summutamine

Gamma Hi-Tech Gel Grip on konstrueeritud tipptasemel ZORBICON-geeltehnoloogiaga, mis tagab maksimaalse vibratsiooni summutamise. Vähendades negatiivseid vibratsioone, pakub see mängijale ülimalt sujuvat puudutust, mille tulemuseks on erakordne mugavus mängu ajal.

Vastupidav materjal

See sünteetilistest materjalidest valmistatud käepide tagab kestva vastupidavuse. Tänu kvaliteetsele valmistusele peab see vastu rangele mängimisele ja sagedasele kasutamisele, pakkudes väärtust raha eest.

Toote number: ST15960
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Tootekood: AHTGL-00
Kolor: Must
Põhivärv: must
Mähise paksus: 2,20
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.