Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Babolat Xcel Gel 1P

10,00 €

Soovituslik müügihind

8,90 € Säästa 11 %
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 2,60
Kamm: ei
Tootjakood: 670058-105
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip Babolat Xcel Gel 1P
Babolat Xcel Gel 1P
rohkem
Saadaolev kogus:
4 tk.

Babolat Xcel Gel 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 8,40 €
8,90 € Babolat Xcel Gel 1P
    ST15953
Tutvustame Babolat Xcel Gel 1P - must Nõudlikud spordihuvilised ja tennisesõbrad, valmistuge...rohkem

Tutvustame Babolat Xcel Gel 1P - must

Nõudlikud spordihuvilised ja tennisesõbrad, valmistuge kohtuma Babolat Xcel Gel 1P luksuslikus mustas toonis - kõrgekvaliteediline ülekäepide, mis pärineb tuntud Babolati kaubamärgilt. See mugavuse ja kvaliteedi võrratut kombinatsiooni pakkuv pealisrihm on loodud spetsiaalselt selleks, et suurendada teie jõudlust väljakul.

Suurepärane kasutusmugavus ja vastupidavus

Babolat Xcel Gel 1P on suunatud suurepärasele kasutusmugavusele. Tänu 2,4 mm paksusele ja lisatud neopreenist geelirihmale tagab see overgrip kindla ja mugava haarde. See suudab suurepäraselt summutada võimsatest löökidest tulenevaid soovimatuid vibratsioone, tagades kasutaja käte minimaalse väsimuse.

Võrratu esteetika ja kvaliteet

See overgrip on kroonitud musta põhivärviga, mis õhkab ajatut elegantsi ja tugevust. Hoolimata luksuslikust välimusest ei ole Babolat Xcel Gel 1P-l perforeeringuid ega kleepuvaid jääke, mille tulemuseks on puhas ja libe viimistlus, mis ei sega teie sooritust.

Toote number: ST15953
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 670058-105
Kolor: Must
Põhivärv: must
Mähise paksus: 2,60
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.