Firmast

Meie armastus tennise vastu sai alguse aastaid tagasi. Esialgu olid tenniseväljakud, mida hallatakse tänaseni. Hiljem, 2006. aastal, tekkis meie esimene tennisekaupade pood, mis töötas algul tenniseväljakute kõrval statsionaarsena, kuid kui otsustasime oma tegevust laiendada, avasime 2009. aastal veebipoe. Tänu meie kirele tennise vastu, professionaalsusele ja pidevale arengupüüdlusele on Tennis Zone muutunud tänaseks Poola suurimaks tennisepoeks. Tänaseks on meil lisaks veebipoele Varssavis veel ka kaks kirjatarvete poodi.

Pakume WILSON, HEAD, BABOLAT, YONEX, TECNIFIBER, TRETORN, ROBIN SODERLING ja paljude teiste kaubamärkide kuulsamaid tennisetooteid. Lisaks on meie sortimendis tenniserõivad NIKE, ADIDAS, ASICS, NEW BALANCE, LOTTO, MIZUNO ja paljudelt teistelt tuntud tootjatelt.
Ettevõttes töötab praegu 40 töötajat, kellest paljud on tennise või muu spordi huvilised. Meie mänedžerid töötavad tennisetreenerite ja juhendajatena, seega on nad oma ala pädevad spetsialistid ja aitavad teil valida õige spordivarustuse. Praeguseks on meie poes hoolduses käinud üle 700 tennisereketi.

Poola Fed Cupi meeskond, keda esindavad Magda Linette, Magda Fręch, Alicja Rosolska ja Iga Świątek, on meie püsikliendid. Teeme koostööd Poola tenniseliidu ja paljude Poola tenniseklubide ning tenniseühingutega. Professionaalsed tennisemängijad, nagu juba profikarjääri lõpetanud Agnieszka Radwańska, ja Jerzy Janowicz, on kasutanud meie teenuseid ja usaldanud meile oma tennisereketite hooldamise. Aastate jooksul on nii professionaalsed Poola tennisistid kui ka harrastajad palunud meil oma tennisevarustuse eest hoolitseda. Saadame veebitellimused kohale 24 tunni jooksul. Lisaks on meie kauplusel 30-päevane raha tagastamise garantii. Püüdleme selle poole, et ostude tegemine meie poodidest oleks kõigile meeldiv.

Olete oodatud külastama!
Tennis Zone meeskond

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.