Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Vibratsiooni summutid Solinco Vibration Damper Hyper-Sorb 2P - Roheline

Viimane hind: 5,90 €
Solinco vibratsioonikompressori Hyper-Sorb 2P tutvustus - roheline Kogege parimat mugavust ja...rohkem

Solinco vibratsioonikompressori Hyper-Sorb 2P tutvustus - roheline

Kogege parimat mugavust ja täiustatud jõudlust Solinco vibronupp Hyper-Sorb 2P elava rohelise värviga. See vibronupp, mis on hoolikalt kavandatud eesmärgiga pakkuda absoluutset tipptaset, annab teie tennisemängule uue mõõtme, pakkudes märkimisväärset vibratsioonide summutamist.

Kõrgeim vibratsiooni neeldumine

See tipptasemel summuti neelab tõhusalt soovimatuid lööki ja vibratsioone, pakkudes optimaalset mängukogemust. See on valmistatud paindlikust, vibratsiooni summutavast materjalist ja ulatub teie reketi kahe peamise keelega, tagades suure katvuse maksimaalseks vibratsiooni vähendamiseks.

Veatu disain ja värvus

Elavat rohelist värvi kandev Solinco vibronupp Hyper-Sorb 2P lisab teie mänguvarustusele esteetiliselt meeldiva puudutuse. Selle stiilne ja kompaktne disain täiendab suurepäraselt selle pakutavat kvaliteeti, muutes selle väärtuslikuks täienduseks teie varustusele.

Toote number: ST84993
Tootekood: 1920365
Kolor: Roheline
Summutite arv: 2
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.