Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Płotki treningowe Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Roheline

8,40 €
Tootjakood: V124
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Roheline

8,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Roheline
    ST71339
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - roheline Viige oma sportlik treening järgmisele tasemele Pro's...rohkem

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - roheline

Viige oma sportlik treening järgmisele tasemele Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 abil. Spetsiaalselt kiiruse, osavuse ja koordinatsiooni parandamiseks loodud dünaamiline treeningvahend on hädavajalik igale sportlasele, kes soovib parandada oma sooritust väljakul.

Toote kohta

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, mis uhkeldab elava rohelise värviga, sisaldab palju tulemuslikkust parandavaid funktsioone. See võimaldab sportlastel sooritada mitmesuguseid harjutusi ja harjutusi, mille eesmärk on parandada nende osavust ja jalaväli. Ideaalne kasutada mis tahes pinnal, see sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud sportlastele, sillutades teed nende treeningprogrammi optimeerimiseks.

Suurendage oma osavust ja kiirust

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 ei ole pelgalt takistus; see on vahend plahvatusliku jõu, kiiruse ja parema jalgade töö arendamiseks. See on loodud selleks, et aidata sportlastel kiiresti hüpata, aitab intensiivistada treeninguid ja muuta treeningud produktiivsemaks, aidates seeläbi saavutada paremaid tulemusi.

Kvaliteetne konstruktsioon vastupidavuse tagamiseks

Parimatest materjalidest valmistatud Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 tagab vastupidavuse ja stabiilsuse. Lame konstruktsioon takistab takistuse komistamist, suurendades ohutust teie jõuliste treeningute ajal. Rääkimata sellest, et särav roheline värv lisab treeningutele elujõudu, pakkudes samal ajal maksimaalset nähtavust harjutuste ajal.

Tootja üksikasjad

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 on toodetud tuntud spordivarustuse brändi Pro's Pro poolt, mida identifitseeritakse tootjakoodiga V124. Pro's Pro, mis on tuntud oma kvaliteetse ja tulemustele suunatud kauba poolest, tõestab selle tootega taas kord oma täiuslikkust tipptasemel treeningvarustuse tootmisel. Uuendage oma treeningut, suurendage oma jõudlust ja saavutage oma sportliku potentsiaali kõrghetk koos Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Green. See ei ole lihtsalt treeningvahend, vaid võimalus tagada, et oled alati oma parimas vormis!

Toote number: ST71339
Tootekood: V124
Kolor: Roheline
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.