Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Vastupidav kummipael Power Band Movo Hard

21,40 €
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Power Band Movo Hard

21,40 € Power Band Movo Hard
    ST65797
Avastage MOVO Power Band Hard'i võimsus halli värvi MOVO Power Band Hard on ideaalne abivahend...rohkem

Avastage MOVO Power Band Hard'i võimsus halli värvi

MOVO Power Band Hard on ideaalne abivahend kõigi teie treeningvajaduste jaoks. Olgu tegemist siis jõutreeningute, painduvuse või stabiilsusharjutuste tegemisega, see vastupanurihm on teie parim treeningpartner. Kuid selle praktiline kasutusala ulatub kaugemale, sest seda saab kasutada ka tõhusaks soojenduseks, rehabilitatsiooniharjutusteks ja liikumise aktiveerimiseks. Kogege lihtsat, kuid võimsat viisi kogu keha ja tuumiku tugevdamiseks - see on ülioluline nii sportlastele kui ka istuva eluviisiga inimestele.

Disain ja vastupidavus

MOVO Power Band Hard kannab elegantset ja professionaalset halli disaini, mis on nii esteetiliselt meeldiv kui ka funktsionaalne. Kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest valmistatud vastupidav bänd peab vastu korduvatele, kõrge intensiivsusega treeningutele. See vastupidavus tagab pikaajalise tulemuslikkuse, mis võimaldab teil keskenduda olulisele - teie edusammudele.

Täiustatud jõudlus

See vastupanurihm läheb kaugemale traditsioonilistest treeningmeetoditest, pakkudes suuremat liikumisulatust ja paindlikkust. Olulise treeningvahendina vastupanu ja toetuse pakkumisel optimeerib see iga treeningut, aidates teil kiiremini saavutada oma treeningueesmärke. Samuti on see kergesti kaasaskantav, võimaldades teil treenida igal ajal ja igal pool.

Tõsta oma taastumisprotsessi

MOVO Power Band Hard ei ole mõeldud mitte ainult aktiivseteks treeninguteks, vaid on ka tõhus vahend treeningjärgse taastumise jaoks. See sobib suurepäraselt taastusravi harjutusteks, aidates kaasa vigastatud lihaste taastumisele ja tugevdamisele. See power band on iga sportlase taastumisravi oluline komponent ja võib muuta tagasitee tipptulemuse saavutamiseks vähem vaevaliseks.

Kogege MOVO Power Band Hard erinevust

Integreerige MOVO Power Band Hard oma treeningrutiini ja kogege ise selle transformatiivset kasu. Vabastage oma jõud ja lükake oma füüsilisi piire, et avastada uusi kõrgusi oma treeningute teekonnal.

MOVO Power Band Hard on loodud selleks, et pakkuda jõudlust, tuge ja taastumist - MOVO Power Band Hard halli värvi on hädavajalik lisa fitnessi harrastajatele igal tasemel.

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.