Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Treeningredel Pro's Pro Zickzack 4m - Roheline

16,90 €
Tootjakood: V214
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Zickzack 4m - Roheline

16,90 € Pro's Pro Zickzack 4m - Roheline
    ST74024
Pro's Pro Zickzack 4m - roheline: Zickack: Teie oluline treeningvahend Tutvustame Pro's Pro...rohkem

Pro's Pro Zickzack 4m - roheline: Zickack: Teie oluline treeningvahend

Tutvustame Pro's Pro Zickzack 4m - Green, mitmekülgset ja kokkupandavat treeningredelit, mille eesmärk on parandada osavust ja jalgade tööd. See seade, mida iseloomustab selle silmatorkav roheline värv, on hädavajalik kõigile spordiharrastajatele alates jalgpalluritest kuni fitness-treeneriteni, kes soovivad parandada oma üldist osavust.

Äärmiselt mitmekülgne

Pro's Pro Zickzack 4m - Green ei ole lihtsalt tööriist, vaid võti paljudele kehalistele tegevustele. Selle reguleeritavate astmete abil saate luua erinevaid treeningvorme, et panna oma osavuse iga aspekt proovile. Sprint, hüppamine või hüppamine - võimalused on piiramatud ja redelit saab hõlpsasti manipuleerida, et see vastaks teie treeningnõuetele.

Sobib ideaalselt konditsioneerimiseks ja füüsiliseks arenguks

Regulaarne treening koos Pro's Pro Zickzack 4m treeneriga soodustab jalgade kiiruse, osavuse, koordinatsiooni, tasakaalu ja üldise sportliku soorituse paranemist. Olenemata sellest, kas olete ambitsioonikas sportlane või fitnessi algaja, on sellel uuenduslikul tootel potentsiaali tuua teid sammu võrra lähemale oma füüsiliste eesmärkide saavutamisele.

Lihtne hoiustamine ja kaasaskantavus

Mugavuse huvides loodud Pro's Pro Zickzack 4m - roheline klapib kokku sekunditega. Vaatamata oma tugevale ja laiendatud konstruktsioonile, klapib see kokku kaasaskantavaks, mida saab hõlpsasti treeningkomplektis kaasas kanda või korralikult hoiustada, kui seda ei kasutata.

Toote number: ST74024
Tootekood: V214
Kolor: Roheline
Laius (cm): 45,72
Pikkus (cm): 411
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.