Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Treeningredel Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 pcs - Mitmevärviline

31,40 €
Tootjakood: V213
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 pcs - Mitmevärviline

31,40 € Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 pcs - Mitmevärviline
    ST68321
Vabasta oma osavus Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 tk - Mitmevärviline Mitmeotstarbeline disain...rohkem

Vabasta oma osavus Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 tk - Mitmevärviline

Mitmeotstarbeline disain

Kas jalgpalli, korvpalli, jalgpalli või mis tahes spordiala jaoks, mis nõuab kiireid jalaliigutusi, Pro's Pro Speed Ring Ladder loob hulgaliselt treeningmustreid, mis esitavad väljakutse sinu osavustreeningule. Selle mitmevärviline disain mitte ainult ei lisa lõbu, vaid soodustab ka visuaalset koordinatsiooni.

Vastupidav ja reguleeritav

Selle 5,5 m pikkuse osavusredeli iga rõngas on piisavalt vastupidav, et taluda sagedast kasutamist, olles samas reguleeritav, et mahutada laia valikut harjutusi ja kasutaja kõrgust. Iga rõnga vahelist ruumi saab kohandada, et suurendada või vähendada raskusastet, pakkudes ruumi edasiminekuks, kui teie osavus paraneb.

Mugavaks tehtud treening

Pro's Pro Speed Ring Ladder on varustatud tugeva kandekotiga, mis tagab lihtsa hoiustamise ja kaasaskantavuse. See omadus muudab selle ideaalseks personaaltreenerite, spordimeeskondade või üksikisikute jaoks, kes soovivad treenida erinevates kohtades. Lühidalt öeldes on Pro's Pro Speed Ring Ladder mitmekülgne treeningvahend iga treeningtaseme inimestele. Pakkudes lõputuid konfigureerimisvõimalusi ja käepärase transpordilahenduse, on see mitmevärviline agility redel investeering teie kiiruse, osavuse ja üldise sportliku soorituse parandamisse.

Toote number: ST68321
Tootekood: V213
Kolor: Mitmevärviline
Laius (cm): 45
Pikkus (cm): 550
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.