Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Tennise sihtmärgid ja tähised Gamma Disc Cone - Lilla

23,90 €
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
2 tk.

Gamma Disc Cone - Lilla

23,90 € Gamma Disc Cone - Lilla
    ST16993
Soovitatavad tooted
Tennise sihtmärgid ja tähised Yakimasport Strip Marker 10P - Punane

Tennise sihtmärgid ja tähised
Yakimasport Strip Marker 10P - Punane

33,00 €
26,40 €
Säästa 20%
Tennise sihtmärgid ja tähised Pro's Pro Boundary Marker Set Quick 16P

Tennise sihtmärgid ja tähised
Pro's Pro Boundary Marker Set Quick 16P

 
31,40 €
 
Tennise sihtmärgid ja tähised Yakimasport Strip Marker 10P - Sinine

Tennise sihtmärgid ja tähised
Yakimasport Strip Marker 10P - Sinine

33,00 €
26,40 €
Säästa 20%
Gamma ketas koonus - 5 tk komplekt Toote kirjeldus Teravdage oma oskusi ja suurendage oma...rohkem

Gamma ketas koonus - 5 tk komplekt

Toote kirjeldus

Teravdage oma oskusi ja suurendage oma jõudlust Gamma Disc Cone komplektiga, mis on valmistatud täpselt, et maksimeerida tulemusi ja parandada teie treeningrutiini. Pakett sisaldab viit erivärvilist ketta koonust, mis on loodud pakkuma võrratut jõudlust, atraktiivset välimust ja aitama teil saavutada uusi spordiprofessionaalsuse tasemeid.

Eksklusiivsed omadused

Gamma Disc Cones ei ole tavalised treeningkoonused. Pakendis on viis erinevat värvi, mille abil saate hõlpsasti eristada harjutusi, nautides samal ajal nende koonuste mitmekülgsust. Need on valmistatud vastupidavast plastmassist, mis on loodud taluma iga tormi, olgu selleks siis karmid ilmastikuolud või ranged tegevused.

Parandage oma treeningut koos Gammaga

Olenemata sellest, kas soovite parandada oma osavust, lihvida oma koordinatsiooni või keskenduda kiirusele ja täpsusele, need kettakoonused on suurepärane täiendus igale treeningkavale. Ideaalsed individuaalseteks harjutusteks või meeskonnaharjutusteks, nende mitmekülgne olemus võimaldab teil luua kohandatud harjutusi, mis põhinevad teie konkreetsetel spordi- või treeningvajadustel.

Vastupidav ja mitmekülgne

Gamma Disc Cone - 5P ei paista silma mitte ainult oma muljetavaldava vastupidavuse, vaid ka multifunktsionaalsuse poolest. Tänu läbimõõdule, mis võimaldab hõlpsat nähtavust ja äratundmist, sobivad need koonused suurepäraselt laiaulatuslikeks sporditegevusteks, sealhulgas jalgpalli, jalgpalli, pesapalli ja muudeks spordialadeks.

Kogumispunkt

Soovite saada kätte Gamma Disc Cone - 5P? Neid saab kätte aadressil al. Bohaterów Września 12. Viige oma treeningud täiesti uuele tasemele nende mitmekülgsete, vastupidavate ja kohanemisvõimeliste värvikoonustega. Pidage meeles, et harjutamine on võti täiuslikkusele ja Gamma Disc Cone komplektiga olete õigel teel, et oma valitud spordialal silma paista. Hankige oma komplekt kohe.

Kokkuvõttev avaldus

Spordimaailmas loeb iga sentimeeter paranemist. Suurendage oma treeningkogemust Gamma Disc Cone - 5P abil. Kvaliteet, värv ja dünaamiline funktsionaalsus - need koonused pakuvad kõike seda. Tee nüüd sammu tõhusama ja efektiivsema treeningute poole. Tailor

Toote number: ST16993
Kolor: Lilla
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.