Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Reaktsioonipall Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Kollane

6,90 €
Tootjakood: V178a
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Kollane

6,90 € Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Kollane
    ST65990
Tugevda oma reflekse ja koordinatsiooni Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - kollane...rohkem

Tugevda oma reflekse ja koordinatsiooni Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - kollane

Tutvustame Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm hämmastavas kollases värvitoonis - tõeliselt silmapaistev vahend, mis parandab teie treeninguid ja viib sportliku soorituse tippu. See tööriist on mõeldud kõigile, kes soovivad parandada oma koordinatsiooni ja reflekse, ning see ei paku mitte ainult funktsionaalsust, vaid ka stiili.

Erakordne disain ja kvaliteet

Spetsiaalselt 100% looduslikust kummist valmistatud kõva pall kiireneb pärast maapinnalt põrgatamist kiiresti, pakkudes teile kiiret, kaasahaaravat ja väljakutset pakkuvat treeningut. Selle erkkollane värv tagab, et seda on lihtne märgata, ükskõik millises treeningkeskkonnas. Tänu 10 cm suurusele on see nii kaasaskantav kui ka mitmekülgne.

Vabastage oma täielik potentsiaal

See dünaamiline Pro's Pro Reaction Ball võimaldab teil viia oma treeningud uute piirideni. Veeta lugematuid tunde tasakaalu, kiiruse, osavuse ja reflekside omandamiseks. Olenemata sellest, kas olete professionaalne sportlane või harrastusjõusaalis käija, on see pall erakordne treeningkaaslane.

Toote spetsifikatsioonid

- Mudel: Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Kollane - Suurus: 10 cm - Materjal: Materjal: Materjal: Looduslik kummi - Värv: Kollane - Tootja kood: V178a Ükskõik, millised on teie treeningu eesmärgid, Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm on hoolikalt disainitud, et aidata kaasa kiiruse, osavuse, käe-silma koordinatsiooni ja üldise treeningu arengu edendamisele. Selle suurepärase varustuse käes olete vaid sammu kaugusel oma täieliku potentsiaali vallandamisest. Treenige kõvemini, püüdke kõrgemale ja tehke iga sekund oma treeningust oluliseks. Lisage Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - kollane oma fitnessiarsenali juba täna.

Toote number: ST65990
Tootekood: V178a
Kolor: Kollane
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.