Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koonused Pro's Pro Training Hurdle 12 - Kollane

11,90 €
Tootjakood: V070
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Training Hurdle 12 - Kollane

11,90 € Pro's Pro Training Hurdle 12 - Kollane
    ST64813
Pro's Pro Training Hurdle 12 - kollane Outline Intensiivistage ja kaunistage oma...rohkem

Pro's Pro Training Hurdle 12 - kollane

Outline

Intensiivistage ja kaunistage oma treeningrutiini Pro's Pro Training Hurdle 12 - Yellow, mis on oluline treeningvahend, mis pakub võrratut mitmekülgsust teie treeningute kõigil etappidel. Kõrgekvaliteedilisest materjalist valmistatud ja täiuslikult konstrueeritud tõkkepuu on mõeldud intensiivse treeningu raskustele vastu pidama, olles samas uskumatult lihtne kokku panna.

Omadused

  • Kvaliteetne materjal: Valmistatud rafineeritud 25 mm paksusest materjalist, see Pro's Pro Training Hurdle garanteerib vilumuse ja vastupidavuse. Selle tugev konstruktsioon tagab, et see peab vastu ulatuslikule kasutamisele teie kõrge intensiivsusega treeningtundide ajal.
  • Lihtne paigaldamine: Treeningtõkke kokkupanek on lihtne, jättes teile rohkem aega keskenduda treeningule. Tänu kasutajasõbralikule paigaldusdisainile sobib see ideaalselt kõigile, kes soovivad oma agility-treeningut tõhustada.
  • Optimaalsed mõõtmed: Selle Pro's Pro treeningtõkke laius on 60 cm ja kõrgus umbes 34 cm, mis on ideaalne suurus paljude treeningharjutuste jaoks. Selle hästi kalibreeritud mõõtmed pakuvad optimaalset tasakaalu väljakutse ja saavutatavuse vahel erinevate sportlike võimete jaoks.
  • Energiline kollane: Selle särav kollane värv annab treeningute ajal elavat tunnet ja aitab nähtavust, ennetades seeläbi kiirete tempoharjutuste ajal tahtmatuid vigastusi.

Lisateave

  • Tootja kood: V070

Kokkuvõte

Olenemata sellest, kas olete ambitsioonikas sportlane või fitnessi harrastaja, on Pro's Pro Training Hurdle 12 - kollane ideaalne täiendus teie treeningvarustusele. Ületage oma tulemuseesmärgid selle dünaamilise treeningvahendiga, mis ühendab endas täiusliku segu vastupidavusest, funktsionaalsusest ja lihtsusest. Võrratu treeningkogemuse saamiseks lisage Pro's Pro Training Hurdle oma treeningkavasse juba täna!

Toote number: ST64813
Tootekood: V070
Kolor: Kollane
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.