Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Gamma Honeycomb Grip 1P - Must, Sinine

9,40 €
Palli kleepuvus: märg
Kamm: jah
Tootjakood: AGHCG-13
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip Gamma Honeycomb Grip 1P - Must, Punane
Gamma Honeycomb Grip 1P - Must, Punane
Põhigrip Gamma Honeycomb Grip 1P - Must, Roheline
Gamma Honeycomb Grip 1P - Must, Roheline
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Gamma Honeycomb Grip 1P - Must, Sinine

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 8,90 €
9,40 € Gamma Honeycomb Grip 1P - Must, Sinine
    ST67288
Gamma Honeycomb Grip 1P - Dünaamiline Täpsus Kontrollimisel Võta kätte Gamma Honeycomb Grip 1P...rohkem

Gamma Honeycomb Grip 1P - Dünaamiline Täpsus Kontrollimisel

Võta kätte Gamma Honeycomb Grip 1P - Must-Sinine Pärl reketitarvikute panteoni hulgas. Oskuslikult loodud innukale sportlasele sinus, tagab see käepide absoluutse täpsuse igas mängulöögis.

Premium Sünteetiline Materjal

Gamma Honeycomb Grip 1P omab täiustatud sünteetilist koostist, mis on konstrueeritud vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise jaoks. See kvaliteetne materjal pikendab teie käepideme kasutusiga, säilitades tunde värskena ja uuena ka pärast korduvaid jõulisi mängusessioone. Lisaks tagab selle ilmastikukindel omadus püsiva jõudluse, sõltumata mängutingimustest.

Täiustatud Taktilisus

Selle käepideme teeb eriliseks selle õhuke, tekstuurne disain, mis imiteerib meekärgstruktuuri. See uuenduslik disain tagab suurepärase kleepuvuse ja uskumatu taktikalisuse, võimaldades teil saada kindla ja mugava haarde, mis on oluline teie reketi kontrolli parandamiseks. Tulemuseks olev puutetundlikkus toob iga löögi ellu, tekitades täpsema ja ühtlasema soorituse.

Perforeering Hingavuse Tagamiseks

Kuna Gamma Honeycomb Grip 1P on perforeeritud, tagab see teie kätele suurepärase hingavuse, hoides need niiskusvabana ja vähendades libisemist. Olenemata sellest, kas oled keset kurnavat mängu või treeningut, tagab perforeeritud disain jaheda ja kuiva haarde.

Toote number: ST67288
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: AGHCG-13
Kolor: Must, Sinine
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.