Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Pealisgripid Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Must

9,00 €

Soovituslik müügihind

7,90 € Säästa 12 %
Palli kleepuvus: kuiv
Kamm: jah
Tootjakood: 478670-005
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Pealisgripid Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Roosa
Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Roosa
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Must

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 7,40 €
7,90 € Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Must
    ST77367
Parandage oma haaret Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P abil - Negro Bullpadel HaC Overgrip GB...rohkem

Parandage oma haaret Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P abil - Negro

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P toob teie peopessa uuendused, mis muudavad mängu. See esmaklassiline overgrip, mis on kaunistatud musta (negro) värviga, ühendab jõudluse, funktsionaalsuse ja stiili ühes kõrgekvaliteedilises pakendis. Lisaks sellele toovad selle hoolikalt kavandatud funktsioonid teie varustuse parimad omadused esile, muutmata selle põhiomadusi.

Esmaklassiline disain ja materjal

Bullpadel HaC Overgrip on valmistatud, pöörates tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Selle kerge disain pakub minimaalset kaalu lisamist, tagades, et teie reket säilitab oma algsed omadused. Samuti on see hoolikalt kalibreeritud paksusega, lisades just õige hulga polsterdust, et saavutada optimaalne tasakaal mugavuse ja kontrolli vahel.

Täiustatud niiskuseimavus

Selle käepideme võimsus seisneb ka selle uuenduslikus perforeeritud disainis. Need strateegiliselt paigutatud perforeeringud paistavad silma niiskuse imendumise poolest, hoides pinna kuivana ka kõige intensiivsemate mängude ajal. Selle tulemusena saavad mängijad nautida turvalist haaret pikema aja jooksul, soodustades maksimaalset kontrolli ja täpsust löökide sooritamisel.

Mugav pakend

Iga Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - negro pakend sisaldab kolme overgrip'i, mis pakub suurepärast väärtust nii amatöör- kui ka profimängijatele. Olenemata sellest, kas vahetate haaratsid mängu keskel või hoiate neid varuks, pakub see toode võrratut mugavust.

Dry-Touch tekstuur

Hoolimata oma erakordsest niiskust juhtivast võimest, säilitab Bullpadel HaC Overgrip kuiva puudutusega tekstuuri. See kvaliteet pakub libisemisvastast pinda, mis tagab mängijatele püsiva haarde.

Toote üksikasjad

  • Põhivärv: Must (Negro)
  • Perforeeritud: Jah
  • Haardetekstuur: Kuiv puudutus
  • Käepidemete arv: 3
  • Product Type: Overgrip
  • Tootja kood: 478670-005

Toote number: ST77367
Tootekood: 478670-005
Kolor: Must
Palli kleepuvus: kuiv
Kamm: jah
Ülemähkimiste arv: 3
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.