Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 60 päeva jooksul*
Tagastamine 60 päeva jooksul*
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Kij treningowy SKLZ Mobility Bar

Kingitused
115,81 €
Viimane madalaim hind:
107,27 € (+8%)

Selle toote viimase 30 päeva madalaim hind.

Tootjakood: MCMB-001 V1
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
1 tk.

SKLZ Mobility Bar

115,81 € SKLZ Mobility Bar
    ST73416
Soovitatavad tooted
Kingitused
Tennise tagasilöögisein Pro's Pro Rebound Net

Tennise tagasilöögisein
Pro's Pro Rebound Net

 
133,86 €
 
Kingitused
Treeningukomplekt Topspin Pro
Treeningukomplekt Topspin Pro

Treeningukomplekt
Topspin Pro

160,00 €
156,32 €
Säästa 2%
Avastage SKLZ MOBILITY BARi tipptaset Määratlege oma jõu- ja painduvustreening uuesti...rohkem

Avastage SKLZ MOBILITY BARi tipptaset

Määratlege oma jõu- ja painduvustreening uuesti erakordse treeningvahendiga - SKLZ Mobility Bar. See seade, mille on kujundanud tuntud bränd, mis on fitnessi ja spordi tulemuslikkuse eestvedaja, on teie järgmise taseme lahendus ülakeha treeninguteks, stabiliseerimiseks, painduvuseks ja tugevdavaks treeninguks.

Ülimuslik treeningvahend suurepärase treeningu jaoks

SKLZ Mobility Bar ei ole lihtsalt tavaline treeningvahend, see on erakordne treeningvahend, mis on loodud taastumise, taastusravi ja soojenduse toetamiseks. Sportlaste ja personaaltreenerite poolt sageli kasutatav riba soodustab liikuvust, stabiilsust ja jõudu. Disain on elegantne ja funktsionaalne, selle põhivärv on must, mis peegeldab professionaalsust ja stiilsust teie treeningvarustuses.

SKLZ MOBILITY BAR'i peamised omadused

SKLZ Mobility Baril on tootja kood: MCMB-001 V1, mis näitab selle autentsust ja silmapaistvat kvaliteeti. Riba võimaldab erinevaid harjutusi, mis on suunatud ülakehale, sealhulgas õlgadele, rinnale, seljale ja kätele. Selle mitmekülgsus ei piirdu ainult harjutustega, vaid laieneb ka taastusravile ja treeningueelsele soojendusele. Mobility Bar parandab teie paindlikkust ja liikuvust, mis mitte ainult ei katalüüsi teie treeningu arengut, vaid aitab ka ennetada vigastusi, muutes selle iga treeningkava lahutamatuks osaks.

SKLZ brändi - tervislikumate ja tugevamate inimeste propageerimine

SKLZ tooted on fitnessi valdkonnas tuntud nime poolest, mis on tuntud oma tähelepanuväärse disaini, funktsionaalsuse ja vastupidavuse poolest. SKLZ Mobility Bar ei ole erandiks. Hästi konstrueeritud ja kestvaks disainitud liikumisraud on ideaalne investeering teie tervisesse, mida kiidetakse selle usaldusväärse tulemuslikkuse eest fitness-rutiini taaselustamisel.

Investeeri SKLZ Mobility Bar'i juba täna

Integreerige SKLZ Mobility Bar oma fitnessrežiimi ja kogege oma treeningute muutust. Lihtsust ja täiustatud treeningtehnikaid ühendades toob see riba endaga kaasa väga tõhusa treeningvahendi olemuse. Tunnetage oma jõu, stabiilsuse ja paindlikkuse suurenemist SKLZ Mobility Bariga.

Toote number: ST73416
Põhivärv: must
Tootekood: MCMB-001 V1
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.