Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Head Hydrosorb 1P

8,00 €

Soovituslik müügihind

6,40 € Säästa 20 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 2,00
Kamm: jah
Tootjakood: 285014-BKRD
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Head Hydrosorb 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 5,90 €
6,40 € Head Hydrosorb 1P
    ST15993
Head Hydrosorb Tennis Overgrip - must Tervitage tipptasemel haaret ja mugavust oma...rohkem

Head Hydrosorb Tennis Overgrip - must

Tervitage tipptasemel haaret ja mugavust oma tennisemängus Head Hydrosorb Tennis Overgripiga mustas värvitoonis. See uuenduslik toode pakub täiuslikku funktsionaalsuse ja stiilse disaini kombinatsiooni, pakkudes tennisistidele parendatud mängukogemust.

Suurepärane haardumine ja mugavus

Head Hydrosorb Tennis Overgrip on varustatud uuendusliku kahe kanaliga disainiga, mis tagab suurepärase õhuringluse ja mugavuse. Elastomeerist valmistatud haarduv pind tagab kindla haaret igas mängu intensiivsuses.

Kvaliteetne materjal ja konstruktsioon

See sünteetilistest materjalidest valmistatud tennise overgrip on loodud vastu pidama tavalisele kulumisele. Sellel on ka märg kleepuvus, mis on ideaalne neile, kes eelistavad kleepuvamat haaret. Perforeeringud konstruktsioonis parandavad õhuvoolu ja higi imendumist, aidates mängijatel püsida keskendunud isegi suure surve all.

Toote number: ST15993
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 285014-BKRD
Kolor: Must
Põhivärv: must
Mähise paksus: 2,00
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.