Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Babolat Syntec Pro 1P

10,00 €

Soovituslik müügihind

8,90 € Säästa 11 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 1,90
Kamm: ei
Tootjakood: 670051-105
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip Babolat Syntec Pro 1P
Babolat Syntec Pro 1P
Põhigrip Babolat Syntec Pro 1P
Babolat Syntec Pro 1P
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Babolat Syntec Pro 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 8,40 €
8,90 € Babolat Syntec Pro 1P
    ST15924
Tutvustame Babolat Syntec Pro 1P musta/valge värvusega. Avastage oma reketi parim baaskäepide...rohkem

Tutvustame Babolat Syntec Pro 1P musta/valge värvusega.

Avastage oma reketi parim baaskäepide - Babolat Syntec Pro 1P, mis on viimistletud must-valge viimistlusega. See toode on tunnustatud oma õhukese ja täpsuse poolest ning on paljude harrastajate eelistatud valik, kes hindavad täiuslikku pallitunnetust ja õrna kontrolli igal svingil.

Suurepärane käsitöö

Babolat Syntec Pro 1P on õhuke aluslint, mis on kohandatud neile, kes otsivad ülimat puutetunnetust ja täpsust. See on sageli valitud Pure Drive ja Aero seeria reketitele, millel on kergelt kleepuv puudutus, et pakkuda sulle võrratut haardumist ja vältida reketi libisemist svingi keskel.

Suure jõudlusega materjal

Selle valmistamisel kasutatakse sünteetilist materjali, mis tagab vastupidavuse ja usaldusväärsuse intensiivsetes mängudes. Hoolimata kergest konstruktsioonist on see haare pikaajaline ja vastupidav - see on tunnistus Babolati pühendumusest kvaliteetsele varustusele.

Mitte-perforeeritud ja ühekordne lint

See käepide on ilma perforeeringuta, mis suurendab veelgi selle vastupidavust ja eluea pikkust. Pakend sisaldab ühte lindi, mis annab sulle kõik vajaliku, et uuendada oma reketi käepidet ühe korraga.

Toote number: ST15924
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 670051-105
Kolor: Valge, Must
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,90
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.