Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Stabilizator Zamst Knee Support JK-Band

22,00 €

Soovituslik müügihind

19,40 € Säästa 12 %
Tootjakood: 671001
Helista ja telli
+372 54 44 01 24
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Stabilizator Zamst Knee Support JKBand - black
Zamst Knee Support JKBand - black
Stabilizator Zamst Knee Support JKBand - red
Zamst Knee Support JKBand - red
rohkem
19,40 € Zamst Knee Support JK-Band
    ST87459.1
Zamst põlvetugi JK-Band - must Hüppa valuvaba spordirutiini poole Zamsti ülima meditsiinilise...rohkem

Zamst põlvetugi JK-Band - must

Hüppa valuvaba spordirutiini poole Zamsti ülima meditsiinilise lahendusega põlve kaitsmiseks - Zamst Knee Support JK-Band! See tipptasemel toode, mis on inspireeritud aastatepikkustest teaduslikest uuringutest inimese anatoomia ja selle piirangute kohta, on disainitud teie põlve füsioloogiat arvestades, tagades maksimaalse mugavuse ja liikuvuse treeningute ajal.

Toote kirjeldus

Zamst Knee Support JK-Band pakub esmaklassilist põlve patella tuge, mis on spetsiaalselt loodud inimestele, kes võitlevad patella all lokaliseeritud valuga. Varustatud kahekihilise JK-Band padjaga, pakub see laitmatut alumise patella stabiliseerimist, leevendades ebamugavustunnet, rakendades kompressiooni patellaliigendile.

Optimeeritud jõudluse jaoks

Meie JK-Band põlvetugi on proovitud ja testitud erinevatel spordialadel. Ametlikud partnerid on sellised mainekad föderatsioonid nagu Prantsuse Korvpalliliit, Jaapani profikorvpalliliiga, Jaapani naiste korvpalliliiga organisatsioon, Prantsuse võrkpalliföderatsioon, Jaapani võrkpalliföderatsioon ja Jaapani võrkpalliliiga organisatsioon. Lisaks on meie tooteid oma treening- ja taastumisrežiimides rakendanud sellised tippsportlased nagu Isaiah Thomas, Von Miller, Ryan Getzlaf, Scott Langley, Melissa Arnot, Amy Cragg ja Whitney Pavlik.

Lihtne kasutada ja hooldada

Zamst Knee Support JK-Band'i suurepärane disain tagab lihtsa kandmise ja eemaldamise. Pakendatud tõmblukuga võrkpaneeliga ümbris tagab turvalise hoiustamise ja lihtsa hoolduse.

Omadused ja spetsifikatsioonid

Toote peamised eelised on järgmised: - Patella all lokaliseeritud ebamugavustunde ja valu leevendamine - Toetab hüppaja põlve ravi - Patella sidemete stabiliseerimine ja leevendamine Inkorporeeritud tehnoloogiad: Grip-Tech, i-Fit, P-Tech, ROM-Tech Põhivärv: Must materjal: Polüester, nailon, polüuretaan, lateks.
Toote number: ST87459.1
Põhivärv: must
Pakend (mitmest osast koosneb): 1
Materjal: poliester, nylon, poliuretan, latex, polietylen
Tootekood: 671001
Tehnoloogiad
Grip Tech
i-Fit
ROM Tech
P-Tech
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.